O nás

Vítejte na stránkách VWmaniac clubu.

V roce 2003 se skupina přátel rozhodla podělit se o svůj koníček a vášeň pro značku vozidel VW, Audi a ostatní V.A.G.

Na našich stránkách uvidíte, co děláme, co nás drží pohromadě a co si myslíme, že je pro koncern V.A.G. a pro nás nejlepší. Samozřejmě máme i jiné zájmy, ale ty nejsou tak důležité 🙂

Pořádáme clubové a jiné VW akce, které jsou pro členy clubu zdarma.

Členství v našem clubu je zpoplatněno 300 Kč na jeden kalendářní rok.

Každý člen dostane na výběr samolepku na své vozidlo. V případě zájmu stát se členem tohoto společenství nám zašlete vaše iniciály, typ vozu, který vlastníte a nějaké podrobnější informace o vás. Poslat to můžete na emailovou adresu : info@vwmaniac-club.cz. Až bude známé stanovisko clubu ohledně případného členství, budete vyrozuměn. Club nefunguje na principu velkého počtu lidí, ale na vzájemném respektu a důvěře.

Pro bezplatnou registraci se můžete zaregistrovat na našem foru. V případě jakýchkoliv dotazů použijte emailovou adresu.

Nabízíme také prodej náhradních dílů VW, Audi, Seat, Škoda, Porsche, různých tuning dílů , pneu a máme zde i malý bazar nepotřebných věcí. To všechno naleznete na našem eshopu vwaudishop

Nabízíme také veškerou diagnostiku a úpravy všech modelů VW, Audi, Seat, Škoda i Opel.

Máme svůj smluvní servis www.hebrservis.cz, kde je prováděna převážná část našich úprav popř. oprav vozů.

Veškeré naše úpravy na V.A.G. provádíme s maximální péčí a kvalitou, kterou nám zajišťují naše smluvní lakovny a velice šikovní mechanici.